Znasz nasz program It’s Up to You?

W PrintUp wystartował Nowy Program Rabatowy UpToYou!

Przygotowywany od paru miesięcy, zapowiadany od stycznia, 3 lutego wszedł na stałe do oferty PrintUp nowy Program Rabatowy UpToYou!

Jeśli zastanawia Was skąd ta nazwa? Już wyjaśniam. Z pewnością nie dziwi Was “Up” w nazwie, z zamiłowaniem do Up odnosimy się od początku naszej działalności. Up to nasze 11 przykazanie 🙂 Natomiast UpToYou to skrót od “it’s up top You” – to zależy od Ciebie. Bo idea naszego Programu Rabatowego opiera się właśnie na założeniu, że to zależy od Ciebie, ile zyskujesz drukując w PrintUp! UpToYou oparty na trzech modułach: CashUp, CashBack i CashActive, mnoży bonusy i korzyści dla naszych klientów.

Coś o lojalności…

Nasi klienci doskonale wiedzą jaką wartość przywiązujemy do lojalności w biznesie, i że nie traktujemy jej jednostronnie. Właśnie na niej oparliśmy nasz model biznesowy, kierując naszą ofertę wyłącznie do podmiotów branży reklamowo-poliograficznej. Od dnia premiery PrintUp po dzień dzisiejszy pozostajemy wierni gwarancji wyłączności, składanej naszym klientom – agencjom reklamowym, studiom graficznym, fotograficznym czy innym drukarniom.

PrintUp, czyli druk online z wartościami!

UpToYou to kolejny element budowania partnerstwa opartego na lojalności, nagradza nie tylko za obrót ale również za częstotliwość zleceń, mnożąc tym samym bonusy. Już na start oferuje najlepszy rabat, daje możliwość jego zwiększania, a dodatkowo oferuje 5% CashBack i 2% CashActive – bonusy za aktywność! (szczegóły programu > (otwiera się na nowej zakładce)”>tutaj >>)

Teraz czas na feedback, na poznanie Waszych reakcji i opinii. Wierzymy, że program spotka się z zainteresowaniem i umocni nasze relacje. A co, jeśli nie? Z pewnością zareagujemy, wyciągniemy wnioski i poszukamy rozwiązań jeszcze bliższych oczekiwaniom PrintUp‘owiczów.

Razem
0
Udostępnienia
Podobne Artykuły