Jak pozyskać zlecenia na etykiety na roli?

Chcesz projektować i sprzedawać etykiety, ale nie wiesz, jak pozyskać zlecenia? Zastanów się, kto może potrzebować etykiet i sprawdź, czy wśród Twoich klientów są tacy, którzy etykiety zamawiają.

Przejrzyj swoje projekty, np. z ostatnich trzech miesięcy i wytypuj potencjalnych klientów, którym możesz zaoferować ETYKIETY na roli. Może w Twoim portfolio znajduje się ulotka z pasieki, albo plakat dotyczący kosmetyków? Wizytówka dla kogoś z branży produkującej napoje?

Jaki Klient zamawia etykiety lub ich potrzebuje?

Klient produkujący miody, dżemy lub inną żywność w słoikach – potrzebuje etykiet na roli.

Klient produkujący karmę dla zwierząt w puszkach, torbach, opakowaniach – na pewno zamawia etykiety.

Klient będący producentem napojów w butelkach (wino, piwo, ale też oranżady, napoje bezalkoholowe) – z pewnością zamawia etykiety.

Klient zajmujący się produkcją lakierów, farb i innych produktów chemicznych w puszkach, aerozolach itp. – musi mieć etykiety.

Klient produkuje, rozlewa lub pośredniczy w produkcji kosmetyków, np. kremów, szamponów, balsamów itp. – o ile nie drukuje bezpośrednio na opakowaniu – na pewno zamawia etykiety.

Kto w firmach zamawia etykiety?

W większych firmach – produktem należącym do sfery kompetencji marketingowych – może zajmować się dział zakupów, zaopatrzenia itd. Zatem zapytaj wprost – który dział w danej firmie zajmuje się zamawianiem etykiet i komu możesz przedstawić swoją ofertę.

Jak profesjonalnie przedstawić ofertę?

Zaprezentuj wzornik – teraz zmówisz go ze zwrotem 29 zł. Jeśli w ciągu 3 miesięcy od zamówienia wzornika zlecisz wydruk etykiet, ostateczna kwota zamówienia zostanie pomniejszona o 29 zł.

Pobierz katalog etykiet w pdf – wpisz swoje przykładowe ceny, pokaż użyteczne informacje, zostaw katalog klientowi.

Wygeneruj ofertę indywidualną – gdy Twój klient zdecyduje się na zakup – przygotuj dla niego konkretną ofertę w generatorze ofert.

Dlaczego warto sprzedawać etykiety?

  • Etykiety zamawiane są cyklicznie – będzie to Twój stały wpływ.
  • Oferta PrintUp jest konkurencyjna cenowo.
  • Wybierasz z bardzo szerokiej oferty podłoży, klejów i uszlachetnień.
  • Realizujemy bardzo dużo zleceń niestandardowych (np. indywidualnych kształtów wycinanych laserem) – czyli znajdziesz u nas odpowiedź na potrzeby klienta.
  • Etykiety sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie sprawdzi się nadruk na opakowaniu, czy naklejka.
  • Etykiety zamawiane są w dużych ilościach, na gilzach, do aplikacji mechanicznej. U nas możesz zamówić zarówno niskie nakłady, jak i przemysłowe ilości.
  • Czas realizacji, to tylko 4 dni
  • Możesz zlecić wydruk przykładowy – bez opłat.
Razem
0
Udostępnienia
Podobne Artykuły