Jak wzmocnić swoją pozycję w świecie online?

W 2020 zastała nas rzeczywistość zaskakująca oraz wymagająca. Wymagająca przede wszystkim postawy proaktywnej, bo jak inaczej zmierzyć się z panującym wokół kryzysem? Przyszedł czas na zrewidowanie swoich strategii, metodologii oraz narzędzi działania. Być może szczególnie odczułeś skutki pandemii, bo ze swoimi klientami utrzymywałeś głównie relacje face to face. A dziś, jak nigdy wcześniej, czujemy, że przestrzeń online stała się biznesową koniecznością.


Jeśli dotychczas traktowałeś online po macoszemu, czas najwyższy to zmienić. Bo naprawdę warto! Od początku pandemii ruch w polskim Internecie wzrósł o 30%. Firmy, które jeszcze nie dostosowały się do nowej rzeczywistości, muszą szybko przestawić się na online.

Dla nas przestrzeń online jest naturalnym środowiskiem i dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniami. Pamiętacie naszą serię materiałów, które pozwalają systematycznie wzmacniać Wasze kanały online. W ostatnich miesiącach wysyłaliśmy Wam 6 poradników, każdy poświęcony innemu obszarowi biznesu online. Teraz zebraliśmy je wszystkie w jednym poście, aby ułatwić Wam korzystanie z nich!

1/

2/

3/

4/

5/

6/

Owocnej lektury! Widzimy się online 🙂

Razem
0
Udostępnienia
Podobne Artykuły