Kalendarze książkowe 2022

Z końcem września, w ofercie PrintUp pojawiły się kalendarze książkowe 2022. W tym roku, do wyboru jest 6 linii produktowych: Classic, Smart, UV, Eco Apple, Eco Citrus oraz Eco Natural – każdy z możliwością personalizacji okładki.

Do 17.10.2021 zamówisz wszystkie kalendarze książkowe z oferty PrintUp, z personalizacją – taniej o 10%.

Classic – Klasyczna elegancja

Jak sama nazwa zdradza, klasyczny z natury. Zdecydowanie dla wielbicieli tradycyjnego layout’u. Okładka matowa, z materiału skóropodobnego w kolorach: grafit oraz granat. Wnętrze na papierze 70g, bezchlorowym, białym, zadrukowane w kolorystyce szaro-niebieskiej. Całości dopełnia szara kapitałka i granatowa zakładka. Kwintesencja klasyki!

Smart – Sprytna organizacja

Biznesowy i nowoczesny. Dla wielbicieli stonowanej elegancji.
Okładka matowa, z materiału skóropodobnego, mat lub gloss, w kolorach: grafit, granat, czerń, czerwień. Wnętrze na papierze 70g, bezchlorowym, chamois (kremowy), certyfikowanym FSC, zadrukowane w kolorze szarym. Stylu dodaje zakładka w kolorze beżowym, oraz gumka dopasowana do koloru wybranej okładki.

UV – Nowość! Szlachetna oprawa

Kalendarz z okładką w trzech kolorach, wyjątkowo podatną na uszlachetnienie lakierem UV. Gumka w kolorze okładki, beżowa przekładka dopasowana do wnętrza w kolorze chamois, bezchlorowego certyfikowanego FSC, 70g papieru kalendarium. Eleganckie, przyjemne w dotyku, zaprojektowane ze smakiem wzory geometryczne, dodają szlachetności całemu produktowi.

Eco Apple – Cały z jabłka

Jabłkowy i ekologiczny! Produkowany za sprawą pionierskiej technologii ze skórki i rdzenia jabłka. Pozyskana w ten sposób celuloza, służy do produkcji zarówno papieru, jak i materiałów ekologicznych stosowanych w okładkach.
Okładka matowa, w jednym z czterech kolorów zieleni, szarości, granatu i czerwieni, nadaje całości naturalnego charakteru. Wnętrze na papierze 80g, jabłkowym, chamois (kremowym), w 100% recyklingowym, certyfikowanym FSC, niezawierającym chloru i metali ciężkich, zadrukowane jest kolorem zielonym. Całości dopełnia beżowa zakładka i gumka. Jeśli szukasz ekologicznego produktu z oryginalnym story, masz go przed sobą.

Eco Citrus – Nowość! Nowy wymiar ekologii

Tegoroczna nowość, to mix lawendy, kawy lub wiśni na okładce, z szaro-pomarańczowym wnętrzem – wyprodukowanym z owoców cytrusowych. Do wyboru są 3 rodzaje matowych, ekologicznych okładek w naturalnych, stonowanych odcieniach fioletu (w składzie ze źdźbłami lawendy), brązu (z drobinkami ziaren kawy) oraz czerwieni (z cząstkami wiśni). Wnętrze kalendarza tworzy ekologiczny papier 80 g, wykonany z produktów ubocznych procesu przetwórstwa owoców cytrusowych, certyfikowany FSC. Całości dopełnia beżowa zakładka i gumka. Zatem, wolisz spędzić rok w lawendowym polu, przy kubku aromatycznej kawy, czy może w wiśniowym sadzie?

Eco Natural – Nowość! Piękno płynące z natury

Naturalny, czyli bez zbędnych dodatków. Papier kalendarium pochodzący z kontrolowanych źródeł i okładka wykonana z naturalnych surowców oraz z dodatków celulozowych do 30% pochodzących z biodegradacji, składają się na produkt stworzony w zgodzie z naturą. Papier kalendarium Cream White Natural to niezwykle gładki i miękki biały papier, wyprodukowany z certyfikowanej masy celulozowej z certyfikatem FSC®, pochodzącej z kontrolowanych źródeł. Jest zgodny z normą ISO 9706 określającą, jaki papier może być określony jako „trwały”. Jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do recyklingu. Jest zgodny z normą ISO 9706 określającą, jaki papier może być określony jako „trwały”, czyli taki, którego właściwości fizyczne i chemiczne pozostają niezmienne przez długi czas. Jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do recyklingu. Papier ten stanowi fundamentalną wartość kalendarza Eco Natural – decyduje o najwyższej jakości kalendarzy oraz odpowiada duchowi i wymaganiom naszych czasów.

Kalendarium idealne

Niezawierające chloru i metali ciężkich, certyfikowane, biodegradowalne, ekologiczne i do tego dobrze zaprojektowane – to najważniejsze cechy wnętrz wszystkich linii naszych kalendarzy książkowych. Pełną specyfikację oraz podgląd kalendarium znajdziesz przy każdym z produktów. Poniżej przykłady:

Personalizacja

Chcesz sprawić, by Twój kalendarz był jeszcze bardziej wyjątkowy? Zdecyduj się na personalizację okładki. W zależności od rodzaju oprawy, do wyboru masz:

  • tłoczenie folią w kolorze oprawy (Citrus),
  • tłoczenie na sucho lub folią złotą/srebrną (Natural, Apple, Classic, Smart Mat),
  • tłoczenie folią srebrną (Smart Gloss),
  • personalizacja lakierem UV (UV) – absolutny hit.

Poniżej znajdziesz przykładową makietę z zaznaczoną powierzchnią personalizacji. Zwróć uwagę, że powierzchnia ta umożliwia zamieszczenie dużego, indywidualnego projektu.

Próbki

Wiedzieć, to nie to samo, co zobaczyć – zamów 1 sztukę i poznaj pełnię możliwości kalendarzy książkowych PrintUp. Próbki zamówisz kontaktując się z biurem obsługi klienta: info@printup.pl

Razem
0
Udostępnienia
Podobne Artykuły