Nie przegap Zająca…i kilku inspiracji!

 „– O, właśnie. Powiedz mi, co to jest właściwie tradycja? On ciągle o to pyta, mówi, że to jest jakaś dziewczynka.
– Tradycja to jest coś ekstra.
– Ekstradycja!”

(cytat z filmu Miś)

W tym roku, Wielkanoc wypada 4-5.04., a to oznacza, że już najwyższy czas, aby się do niej przygotować. Na szczęście, zdążysz u nas zamówić wszystko to, czego potrzebujesz. Poniżej znajdziesz garść najświeższych, wielkanocnych inspiracji, w oparciu o produkty PrintUp:

1. Torby papierowe

Jeżeli Twój Klient korzysta z papierowych toreb w swoim biznesie, warto zaproponować mu umieszczenie na nich wielkanocnego akcentu. Może to być pisanka z logo firmy lub wielkanocny zając z życzeniami. Skorzystaj z haseł: „WielkaMOC życzeń”, „Happy Easter”, czy po prostu: „Spokojnych Świąt Wielkanocnych”. Torby przydadzą się również do zapakowania świątecznych gadżetów. A może zostało Ci dużo toreb z logo, ale bez zadruku? Skorzystaj z etykiet lub naklejek i przeobraź produkt klasyczny w wersję świąteczną. Z podobnego rozwiązania możesz skorzystać również, jeśli masz torby z nieaktualnym nadrukiem i chcesz go zasłonić. My w Wielkopolsce nie lubimy marnotrawstwa.

Torby zamówisz już od 10 szt.

2. Pocztówki, koperty

Tak, oczywiście – można wysłać życzenia na Messengerze, Whatsupie, mailem, czy smsem, ale pomyśl sobie, jaką siłę rażenia będzie miała kartka świąteczna, którą Klient znajdzie pomiędzy fakturami. Dopieść stałych Klientów, przypomnij o sobie tym, którzy chwilowo u Ciebie nie zamawiają, spraw przyjemność wszystkim tym, którzy przez pandemię czują się osamotnieni. Zaprojektuj wyjątkową pocztówkę, wymyśl specjalne życzenia, spersonalizuj kopertę naklejką lub pieczątką i wyślij ją około tygodnia przed świętami. Raczej pomiń kwestie sprzedażowe i promocyjne, ale nie zapomnij o logotypie. Z doświadczenia wiemy, że takie kartki wiszą później na korkowych, czy magnetycznych tablicach znacznie dłużej, niż nakazywałby to rozsądek.

Pocztówki możesz zamawiać już od 10 szt.

3. Naklejki, etykiety

Wielkanoc, to czas radości i budzenia się do życia. Dominują motywy kolorowych pisanek, uśmiechniętych zajączków i puchatych kurczaków. Dzięki naklejkom lub etykietom możesz w szybki i tani sposób udekorować codzienne materiały, czy produkty, dodając świąteczne akcenty. Pamiętaj, że ładna i estetycznie zaprojektowana naklejka, sprawi radość nie tylko dzieciom. Poza tym, arkusz naklejek, może być świątecznym gadżetem samym w sobie. Gdzie jeszcze sprawdzą się naklejki? Na butelce wina lub innego trunku, na pudełku czekoladek, opakowaniu kawy/herbaty, czy też na wielkanocnym koszu prezentowym.

4. Pudełka, papiery, taśmy

Pamiętasz nasz artykuł o przywiązywaniu wagi do detali? Teraz masz okazję wykorzystać tę wiedzę w praktyce. W zależności od budżetu, jakim dysponuje Twój Klient, możesz zaproponować mu kilka rozwiązań:

  • pakowanie produktu w zadrukowany kartonik,
  • owinięcie niezadrukowanego kartonika specjalnie zaprojektowanym na Wielkanoc papierem pakowym,
  • zamówienie rolki taśmy ze świątecznymi akcentami i owinięcie nią wszystkiego, o co poprosi Klient.

Warto wykorzystać okazję, jaką są Święta Wielkanocne, aby urzec Klientów dbałością o detale.

5. Pieczątki

I na koniec, coś taniego, ale bardzo użytecznego – pieczątka ze specjalnym wzorem. Przystawisz ją do każdej korespondencji, pocztówki, plakatu czy ulotki z miejscem na pieczątkę. Składaj życzenia, przybijaj jajka i zające, niech aura radości, energia wiosennego słońca i zawita również do Twoich Klientów.

Temat detali i celebrowania świąt większych i mniejszych, będzie się u nas przewijał ciągle. Idąc zgodnie z bieżącymi trendami, uważamy, że warto drobiazgami zaskakiwać klientów i sprawiać im przyjemność. Obecnie przywiązują oni do tego coraz większą wagę, a Ty wykorzystaj tą wiedzę zarówno w prowadzeniu swojego biznesu, jak i przy doradzaniu swoim Klientom.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, życzymy Wam serdecznie, aby spotkania przy wielkanocnym stole upływały w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

P.S. Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka przykładów życzeń, które możecie wykorzystać w korespondencji biznesowej:

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Partnerom, Przyjaciołom,
Klientom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze, zdrowia, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, smacznego święconego jajka i suto zastawionych stołów.

Ciepłych i rodzinnych świąt wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

W tym niezwykłym czasie, pragniemy życzyć Państwu, aby Święta Wielkanocne obudziły uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję.

W imieniu własnym oraz firmy życzę Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, składamy wszystkim Klientom najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku, ale przede wszystkim – prawdziwej radości.

Razem
0
Udostępnienia
Podobne Artykuły