Zobacz kalendarze 2020


Całkiem nowa oferta
kalendarzy książkowych

Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy linie stylistyczne: Classic One, Smart One oraz Apple One.

Wszystkie modele dostępne są w formatach A5 i B5, w układzie wnętrza dziennym lub tygodniowym. Do wyboru masz jedną z trzech
technik personalizacji: tłoczenie na sucho, z efektem przebarwienia;
tłoczenie folią srebrną lub złotą.


Polecamy!

Apple One

Nasz tegoroczny faworyt! Jabłkowy i ekologiczny! Produkowany za sprawą pionierskiej technologii ze skórki i rdzenia jabłka. Pozyskana w ten sposób celuloza służy do produkcji zarówno papieru, jak i materiałów ekologicznych typu eco-leather, stosowanych w okładkach.
Okładka matowa w jednym z trzech stonowanych odcieni zieleni, granatu i czerwieni, nadaje całości naturalnego charakteru. Wnętrze na papierze 80g, jabłkowym, chamois (kremowym), w 100% recyklingowym, niezawierającym chloru i metali ciężkich, zadrukowane jest kolorem zielonym. Całości dopełnia beżowa zakładka i gumka. Jeśli szukasz ekologicznego produktu z oryginalnym story, masz go przed sobą.


Smart One

Biznesowy i nowoczesny. Dla wielbicieli stonowanej elegancji.
Okładka matowa, z materiału skóropodobnego, mat lub gloss, w kolorach: grafit, granat, czerń, czerwień. Wnętrze na papierze 70g, bezchlorowym, chamois (kremowy), certyfikowanym FSC, zadrukowane w kolorze szarym. Stylu dodaje akładka w kolorze beżowym, oraz gumka dopasowana do koloru wybranej okładki.


Classic One

Jak sama nazwa zdradza, klasyczny z natury. Zdecydowanie dla wielbicieli tradycyjnego layout’u. Okładka matowa, z materiału skóropodobnego w kolorach: grafit oraz granat. Wnętrze na papierze 70g, bezchlorowym, białym, zadrukowane w kolorystyce szaro-niebieskiej. Całości dopełnia szara kapitałka i granatowa zakładka. Kwintesencja klasyki!

Razem
0
Udostępnienia
Podobne Artykuły
Czytaj więcej

Kalendarze 2022

Poznaj naszą tegoroczną ofertę kalendarzy. Co ją wyróżnia? niskie ceny, świetny design kalendariów, duży wybór produktów, profesjonalne wzorniki,…